Këngëtarja

S’ka më flokë të gjatë, Xhensila komplet ndryshe me dukjen e re

Xhensila Myrtezaj ka shkurtuar të gjitha flokët, kështu nuk e kemi parë këngëtaren asnjëherë.

Xhensila Myrtezain e kemi parë shpeshherë me look të ndryshëm dhe gjithmonë këngëtarja ka shkëlqyer.

Por së fundmi Xhensila ka publikuar në Instagramin e saj një foto me flokë të shkurtër dhe fansat kanë shpërthyer në komplimente.

Këngëtarja duket vërtet shumë bukur ku ka pozuar krah partnerit të saj, Bes Kallaku.