“Dreqi e marrtë”

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re, dedikim për Ushtrinë e Kosovës

Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e tij më të ri.

Këngëtari i njohur ka befasuar fansat e tij të shumtë me një projekt mjaft interesant dedikuar ushtrisë së Kosovës.

Kënga, e cila vjen vetëm në versionin audio mban titullin “Ushtria e Kosovës” dhe është me tekst dhe muzikë nga Arsim Bunjaku kurse për orkestrimin është kujdesur Florent Boshnjaku.

Por nuk mbaron me kaq.

Ditën e sotme Sinan Vllasaliu ka menduar edhe për adhuruesit e këngëve të dashurisë duke publikuar një projekt me titull “Dreqi e marrtë”.

Kënga është një baladë mjaft e ndjerë dhe flet për një dashuri të pamundur.

Për këtë projekt, i cili erdhi i realizuar edhe me videoklip janë kujdesur Florent Boshnjaku, Granit Gashi, Demir Basha dhe Ghulo.

Shpërndaje

Gjermani

Gjermanët s’e durojnë izolimin – Situatë “kaotike” në Frankfurt

Houston

“I grahi më mirë kur pij”, fjalët e fundit të shoferit para aksidentit fatal, shihni videon dramatike

“Dreqi e marrtë”

Sinan Vllasaliu publikon këngën e re, dedikim për Ushtrinë e Kosovës

BMW

Kompania prezanton kostumin turbo-elektrik me krahë që fluturon me 300 km/orë

Jerevan

Protestuesit sulmojnë qeverinë dhe Kuvendin armen pas marrëveshjes së paqes me Azerbajxhanin

Nick Carter

​Lufta e re botërore për shkak të COVID, kreu i forcave britanike thotë se rreziqet janë reale

UltraOne

Maska më e sigurt kundër COVID-19, filtron deri në 99.97 për qind të ajrit që thithni

AMG G63

Carlex Design e bën Mercedes-AMG G63-shin edhe më luksoz

Artsakh

Vritet ministri i Mbrojtjes, Ushtria azere filmon gjithçka me dron

Benzit

“Çmendet” 20-vjeçari rus, i vë flakën Mercedesit me vlerë 150 mijë dollarë…

Giulia Schiff

Ushtarakja e re padit forcat ajrore për dhunë ekstreme në ceremoninë e pranimit

SHBA

Polici hero, futet brenda makinës që po digjej për të shpëtuar gruan

Konflikti

Këto janë tanket armene që i shkatërroi dje Azerbajxhani dhe i mori 21 fshatra

Yichang

Publikohet video tronditëse: Fëmija rrëzohet nga motori, babai i bie me shkelma

Londër

Sherr grash për maskën në dyqan, goditje me kokë si kjo nuk keni parë

"Pirro Dimas"

Kur peshëngritësi Pirro Dhima ishte “tironc”, e tash thotë se “është grek i lindur në Shqipëri”