Shtëpi

Si ta bëni shtëpinë tuaj një vend magjik

Ta zgjedhësh dekorimin dhe dizajnin e duhur për shtëpinë ose banesën tuaj mund të jetë një proces i mundimshëm.

Në fakt, një gabim, qoftë ai edhe më i vogli, mund të shkatërrojë gjithë planifikimin, mundin dhe shpenzimet tuaja.

Por për fat të mirë ekzistojnë disa truqe, që ju ndihmojnë që me pak para dhe shumë shije ta dekoroni ambientin e brendshëm të shtëpisë tuaj, transmeton Klan Kosova.

Idetë që i gjeni më poshtë nuk kushtojnë shumë, mund të realizohen shumë lehtë dhe mbi të gjitha shndërrojnë ambientin e shtëpisë në një vend përrallor.

Një vazo si kaktus

Një luhatëse kreative për dhomën tuaj të ndenjës ose dhomën e fëmijëve tuaj

Vazo unike

Pasqyrë e drurit

Bëjeni zyrën tuaj me ngjyra

“Fole” për lodrat tuaja

Llamba që shërben edhe si jastëk

Shkallë me disa përdorime

Për ata që i duan erëzat

Dekorime për shtëpinë tuaj inspiruar nga natyra

Perde shumë interesante

Një vend ideal për mbushjen e telefonave

Shishe qelqi plot energji pozitive

Rafte interesante për libra

Tapet “mirëseardhje” me ngjyra

Terrarium + tavolinë anësore

Kjo mbështetëse shtrati që e ndryshon krejtësisht shtratin tuaj

Orë e krijuar nga fotografitë

Ide për tavolinën e ndërrimit të pelenave për bebin tuaj

Dhomë fjetje shumë kreative që ju bën të ndiheni si në xhungël

Minibar me ngjyra

“Shtëpi” për filxhanët tuaj

Dizajn interesant për llambat tuaja

Luani me ngjyra

Ulëse e rehatshme për dhomën e fëmiut tuaj

Tapete për kuzhinë

Ide për dekorimin e banjos

Lule dhe qirinj

Pasqyrë dhe mbajtëse bizhuterish

Një vend shumë i këndshëm në shtëpinë tuaj

Kujtime të ëmbla nga pushimet verore