çifti

Si rrallëherë, Gigi Hadid ndan çaste romantike me Zayn Malik

Gigi Hadid publikoi foto intime me partnerin.

Çifti i njohur, Gigi Hadid dhe Zayn Malik presin që së shpej të bëhen prindër për herë të parë.

Dyshja tentojnë që jetën private ta mbajnë larg vëmendjes së publikut, andaj nuk publikojnë shpesh fotografi me njëri-tjetrin.

Së fundi, modelja postoi një fotografi, në të cilën shfaqet duke shkëmbyer puthje pasionante me këngëtarin.

“Babai i dashur”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Kujtojmë se Gigi Hadid është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa ‘sekreti’ iu zbulua në ditëlindjen e saj.

View this post on Instagram

baby daddy ☺️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on