Erzina

Si rrallë herë në ditëlindjen e Sarës shihet edhe gruaja e MC Kreshës

Në një prej lokaleve të kryeqytetit, partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha, festoi ditëlindjen në prani të shumë të ftuarve.

Sigurisht, nuk kanë munguar shokët e Ledrit, nga MC Kresha tek Lumi B e Milot Rashica.

Kjo ditëlindje njëherësh ka bërë bashkë edhe gratë e të famshmëve.

Nuk ka munguar as bashkëshortja e reperit MC Kresha, Erzina e cila shihet rrallë.

Ledri dhe Sara duket se e kanë shijuar në maksimum festë, ata janë parë duke e ndezur atmosferën.

Ledi Vula i ka dhuruar një tortë të madhe partneres së tij Sara Hoxha, para të pranishmëve, në festën e ditëlindjes së saj.