Si nisi historia e dashurisë së Haxhi Krasniqit me modelen seksi

Kampioni evropian i boksit Haxhi Krasniqi përveç në artikujt sportiv është i përmendur edhe atë të shoubizit dhe e gjithë kjo shkak i lidhjes së tij disavjeçare me modelen seksi, Heidi Lushtaku.

Ata tashmë janë të fejuar dhe bazuar në disa postime në rrjete sociale shihet se janë shumë të lumtur e dashuruar me njëri-tjetrin.

Mirëpo ndonëse fansave të tij u ka interesuar se si e bëri për vete modelen seksi, ai ka treguar gjatë një interviste për ‘Nin’ se i ka njohur një mik i përbashkët.

“Unë si çdo vajzë kam rezistuar në fillim, qysh kemi qejf ne cikat me na lut kapak”, ka thënë ndër të tjera me shaka Heidi, vajza e cila rrëmbeu zemrën e kampionit.

https://www.instagram.com/p/BqXUqR8A_0j/?utm_source=ig_embed