Si kurrë më parë! Adelina e bën këtë gjë në Instagram

Që nga konfirmimi i lidhjes dhe martesës së saj dhe avokatit maqedono-shqiptar, jeta e saj po vëzhgohet më të madhe nga njerëzit dhe mediet.

Adelina Tahiri sot ka surprizuar gjithë ndjekësit e saj me një imazh që e ka publikuar në rrjetet sociale, shkruan Ballkani.info.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet djali i saj Joni, të cilit sot ia zbuloi fytyrën për herë të parë te ndjekësit. “My angel (engjulli im)” janë fjalët që ajo ia la kësaj fotoje.

Një tjetër detaj që vërehet, është ngjashmëria mes nënë e bir.

Joni ka trashëguar pjesën e lartë të fytyrës nga Adelina, sidomos sytë e bukur!/Ballkani.info/