Albumi

Si dukej Bleona Qereti 20 vite më parë

Bleona Qereti është ndër artistet më të komentuara shqiptare.

Këngëtarja njihet për bukurinë natyrale dhe linjat perfekte që posedon, shkruan ballkani.info

Së fundi, ajo ka hapur arkiva e fotografive, ku nxori imazhe të shkrepura plot 20 vite më parë.

Këngëtarja publikoi një imazh të kopertinës të albumit të saj të parë, ku shihet e veshur me një fustan të bardhë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bleona është “Monster”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.