Reperja

Si asnjëherë më parë, Tayna sjell fotografitë personale të pa publikuara deri tani FOTOT

Tayna ka publikuar disa imazhe të periudhave të ndryshme të jetës.

“Show me a picture of” që në shqip do të thotë “më trego një foto” është trendi më ri i në Instagram që po e shohim në shumë llogari këto ditë.

Ajo do të thotë se personat duhet të publikojnë fotot që u kërkohet nga ndjekësit në Instastory.

Ndërsa si duket ky trend u prit mirë edhe nga të famshmit shqiptar pasi shumë nga vipat shqiptar iu bashkuan trendit të ri.

Ndër ta është edhe Tayna e cila na ka treguar mbrëmjen e djeshme shumë foto të cilat do kishim dashur t’i shihnim me kohë.

E pyetur nga fansat mbi një foto pa grim ajo ka publikuar këtë.

Tayna na tregoi mbrëmë një foto kur ka qenë e dehur dhe duke u kënaqur në maksimum në Zvicër.

Ndonëse i shohim në ekran e rrjete sociale gjithnjë të lumtur, ata kanë momentet e tyre të vështira kur nuk ndihen aq mirë dhe Tayna e ndau një imazh të asaj periudhe.