“Shumë rrezik”, Gresa tregon një ngjarje jo fort të mirë që i ndodhi në Egjipt

Gresa ka treguar një ngjarje jo fort të mirë që i pati ndodhur në Egjipt.

Teksa modelja fliste me Artën dhe Andin, ajo tha se ka qenë në rrezik pasi u ngacmua nga një burrë që punonte si taksi, njofton Klankosova.tv.

Më poshtë e gjeni diskutimin e plotë.