Loredana Zefi

Shtatzënia e dytë e bën edhe më të bukur, njihuni me ndryshimin drastik të Loredanës

Loredana Zefi vazhdon të jetë reperja më e suksesshme në vendin tonë dhe jo vetëm.

Së fundi, reperja ka bërë me dije se është shtatzënë për herë të dytë, përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Nga ato imazhe, Loredana u rikthye përsër në qendër të vëmendjes, veçanarisht me ndryshimin e fundit në pamje.

Me flokë kaqurrela dhe e kthyer në zeshkane, Loredana duket mjaft joshëse dhe me shumë stil.