Gjermani

Shqiptari grabit prostitutën në Gjermani

Një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia e Gjermanisë, pasi grabiti një punonjëse seksi 21-vjeçare.

Pasi kreu marrëdhënie seksuale me të shqiptari e ka sulmuar fizikisht të renë dhe i ka vjedhur 130 euro, raportojnë mediat e huaja.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:40 në një ndërtesë në Leonhardstrasse.