Shpërthen rrota e automjetit, nëna fluturon në ajër me foshnjën

Një nënë dhe foshnja e saj u panë duke fluturuar në ajër, pas shpërthimit të rrotës së një automjeti mallrash.

Pamje tronditëse të kapura nga kamerat e sigurisë pranë një dyqanit në Kinë, shfaq disa punëtorë duke e pompuar rrotën.

Momente më vonë, rrota shpërthen dhe fluturon në drejtim të nënës dhe foshnjës së saj, e cila ishte duke kaluar rastësisht në atë zonë, transmeton Gazeta Express.

Gruaja fluturohet në ajër bashkë me foshnjën, pas shpërthimit të rrotës. Shikojeni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=L4iDGm8mSx8