Interi

Shpërthen humori, Champions League “rrah” keq Interin (VIDEO)

Interi ka dështuar të kualifikohet përtej fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Skuadra italiane e filloi mirë garën me fitoren 2 me 1 kundër Tottenhamit pastaj fitoi si mysafirë ndaj PSV-së.

Por, humbja në Camp Nou nga Barcelona dhe humbja në Londër nga Tottenham e krejt në fund barazimi si vendas kundër PSV-së e diskualifikuan Interin për më tutje, raporton Ballkani.info.

Tallja ka vazhduar me skuadren e Interit. Një video në rrjetin social Facebook po shpërndahet sesi Liga e Kampinonëve po e “rrah” Interin. /Ballkani.info/

VIDEO

https://www.facebook.com/SHQIPERIA.IME.2010/videos/144540706429474/?t=11