Zbulohet

Shpat Kasapi tregon se a ishte në lidhje me Genta Ismajlin

Shpat Kasapi është emër i dashur për publikun.

Ai është paksa i tërhjekur nga vëmendja publike, krahasuar me artistët e tjerë.

I ftuar në “Shiko kush Luan”, këngëtari u vu në siklet derisa ishte pjesë e një rubrike ku duhej zgjedhur mes ishit të tij, Afërdita Dreshajt dhe Genta Ismajlit.

“Ma hiqni aman, këtë e kam pasë”, tha Shpati për Afërditën, kurse për Genta Ismailin ai me shaka tha: “Edhe këtë më duket e kam pasë, por s’e mbaj mend”.