Shpat Kasapi

Shpat Kasapi publikon fotografi nga ceremonia e fejesës me Selvijen

Shpat Kasapi është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar.

Përveç muzikës, ai është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private.

Së fundi, Shpati ka publikuar një foto kun a ka prezantuar me të dashurën e tij.

Gjatë ditës së djeshme, çifti janë fejuar dhe Shpati nuk ka hezituar të ndajë një imazh nga ceremonia.