K-Albo

Shokon reperi shqiptar: S4MM-in do e çkyeja në mes, ai dhe Noizy janë ‘pevaçica’

Një emër ndonëse i ri për publikun, por K-ALBO ishte i ftuar në emisionin Seven Bizz, shkruan GazetaBlic.

Ai nuk e kishte problem aspak të fliste dhe për të tjerët në estradë.

Por, ai shokoi duke folur për reperin S4MM nga Tetova, duke e quajtur “pevaçicë”.

“Ai është një pevaçicë e Tetovës, që po ta kisha afër do e çkyeja në midis, në mes do e ndaja”, u shpreh K-ALBO.

Por, ai u pyet edhe për Noizyn ku edhe për të kishte një mendim jo të mirë, po të njëjtë me të reperi S4MM.

“Edhe ai njësoj është si ky tjetri, ku**vë është dhe ai”, përfundoi ai.