këngëtarja

Shkurte Gashi vjen seksi, tregon barkun!

Shkurte Gashi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet e veshur me kostumin me përplot shkëlqim, i cili ia tregon edhe barkun, shkruan Indeksonline.

Shkurta dukej seksi dhe goxha në formë, kombinuar po ashtu edhe me grimin e rënduar.