këngëtarja

Shkurte Gashi prezanton motrën para ndjekësve, e uron për ditëlindje

Shkurte Gashi gjithmonë është treguar e rezervuar sa i përket jetës së saj private.

Madje, këngëtarja edhe lajmin se u bë nënë e zbuloi edhe vet pasi u bë i ditur nga mediet.

Postimet e saj në rrjete sociale janë vetëm rreth projekteve muzikore dhe koncerteve.

Por, së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të motrës së saj, duke qenë se kjo e fundit po feston ditëlindjen.

“Urime mbrëresha ime motër’, ka shkruar Gashi.