Moderatori

Shkurte Gashi “e kall” në festën surprizë të ditëlindjes së Labit

Të hënën më 15 tetor festoi ditëlindjen moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi.

Atij i ishte organizuar një festë nga familjarët dhe miqtë e tij të ngushtë në një nga lokalet e Prishtinës.

Ryva Kajtazi, Adriana Matoshi, Arjola Demiri, Gena, Shkurte Gashi, Burak Vehapi, Teuta Selimi ishin vetëm disa nga VIP-at shqiptarë.

Për të parë se si e ndezi atmosferën Shkurta ndiqni storien e mëposhtme. /Mirage