Kengetarja

Shkurte Fejza i ‘bashkon’ Kosovën e Shqipërinë!

Shkurte Fejza është pjesë e skenës muzikorë për disa dekada.

Përmes këngëve ajo ka shprehur edhe anën patriotike për të cilën adhurohet mjaftë nga fansat e saj.

Minuta më parë ndau një imazh të cilin e ka realizuar mes dy flamujve të Kosovës dhe Shqipërisë.

E veshur me komplete të kuqe, Shkurta po duket perfektë si gjithmonë.