Këngëtarja

Shkëndije Mujaj zhvishet dhe mbulon gjoksin me plumba

Shkëndije Mujaj është një ndër këngëtaret më të përfolura të viteve të fundit për format e saj trupore.

Ajo ka me qindra mijëra ndjekës në rrjetin e saj në Instagram, ku shpesh publikon foto provokuese.

Së fundmi Shkëndija ka treguar se është e armatosur ndërsa ka publikuar foto me pistoletë e më pas ka mbuluar gjoksin e zhveshur me plumba.

Fotot janë publikuar në Insta Story por me siguri që reagimi i ndjekësve ka qenë shumë i madh.

Kjo në fakt nuk është hera e parë që Shkëndija provokon me foto, pasi shpesh këngëtarja publikon imazhe të sajat ku del e zhveshur.