Këngëtarja

Shkenda Dubova publikon foto gjysmë e zhveshur, shihet e rrethuar nga çantat e shtrenjta

Shkenda Dubova duket joshëse në postimin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkenda Dubova, është një nga emrat e komentuar në mediat shqiptare.

Projetet e suksesshme muzikore të cilat i bënte vetëm për qejf, jeta private e fotot provokuese janë vetëm disa nga arsyet.

Edhe së fundmi Shkenda e ka realizuar një fotosesion në të cilin shfaqet joshëse. Në njërin nga imazhet ajo shihet e shtrirë, gjysmë e zhveshur dhe e rrethuar me çante të shtrenjta.

Këngëtarja e cila po merret më shumë me biznesin e saj, është e dashur për publikun pavarësisht se angazhimi i saj në muzikë tani për tani është i vogël.