Këngëtarja

Shkenda Dubova në ‘parajsë’, kështu e shijon pushimin në Tajlandë

Po qëndron në Tajlandë.

E nga ky vend, këngëtarja bukuroshe Shkenda Dubova po publikon fotografi të ndryshme, shkruan Ballkani.info.

Një të tillë ajo e ka publikuar edhe sot.

E shtrirë në një luhatëse, Shkenda dukej mahnitëse teksa shijonte rrezet e diellit dhe shijën e lëngut të kokosit.

Nga ana tjetër, këngëtarja duket seksi edhe pas transformimit që i ka bërë trupit në qendrën e saj të dobësimit./Ballkani.info/

View this post on Instagram

🥥⚠️ #paradise

A post shared by "Qender Dobesimi" (@shkendadubova) on