Xeni

Shkëlzeni arrin gjithnjë të mrekullojë Arminën

Partneri i blogeres Armina Mevlani, Shkëlzen Berisha, ka treguar gjithnjë se di të jetë mjaft romantik me të.

Këtë herë ai e ka pritur të fejuarën e tij në shtëpi me një tufë të madhe me trëndafila rozë.

Armina nuk mund të mos e publikonte këtë çast në rrjete sociale, ku krahas videos ka shkruar: “Erdha në shtëpi dhe pashë këtë, jam e mrekulluar,”-përfundon Armina.