Paris Hilton

Shkëlqeu në AMAs, ky personazh VIP u vesh mbrëmë nga stilisti shqiptar Valdrin Sahiti FOTO

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur ndarja e përvitshme e çmimeve AMAs.

Një prej personazheve VIP që tërhoqi vëmendjen me vezullimin e saj ishte Paris Hilton, e cila ishte veshur me një fustan të shkurtër gri me temina, me mëngë të gjata dhe me dekolte të hapur.

Dhe kjo veshje e realizuar deri në detajin më të vogël ishte një punim i stilistit, Valdrin Sahiti.

Ai ka ndarë foto të Hilton në llogarinë e tij në Instagram, krenar që emri i tij ishte ndër emrat e stilistëve më të famshëm që kishin veshur mbrëmë personazhet.

Kjo nuk është hera e parë që Valdrini vesh një të famshme, fama e tij tashmë ka kaluar trojet shqiptare.

126502178_201169251460785_7607082160959176415_n
126898492_688400075194806_1703679094720461131_n
126886079_429157515155542_7042846523990491680_n
126953537_405452030588407_576446745099499837_n
paris hilton