Emina

Shikoni si Emina vozit traktorin si një profesioniste e vërtetë

Emina Çunmulaj po kalon kohë shumë të lumtura në vendlindjen e saj.

Modeste si çdo herë, miliarderja Emina Çunmulaj po shijon shumë ditët e saj në fshat.

E ndër shumë gjëra që ka bërë, ajo ka vozitur pa problem edhe një traktor të madh, dhe atë duke e kthyer mbrapa, shkruan Gazeta Express.

Emina madje ka postuar videon në Instagram, ku shihet shumë e lumtur dhe shumë e sigurt në timon./Gazeta Express/