Shikoni këmishën leopard të Paris Hilton, duket fantastike

Ajo mbeti e shkatërruar pasi romanca e saj përrallore me të fejuarin Chris Zylka morri fund, ditë më parë këtë muaj.

Por, Paris Hilton, shfaqi fytyrën e saj të guximshme në mes të dhimbjes së saj për t’i treguar ish-të fejuarit të saj se çfarë ka humbur pasi u ndanë.

E veshur me një fustan të zi dhe një këmishë elegante, manjatja e modës, Paris Hilton ishte pjesë e ngjarjeve të festës së fundvitit të stilistit Rachel Zoe në Los Anxhelos.

Ajo mori gjithë vëmendjen kur u pa e veshur me këmishën e saj me printe leopardi.