Haradinaj

Shikoni çka i ka përgatitur kunata Lola Haradinajt

Lola Haradinaj është mjaft aktive në Instagram.

Gruaja e deputetit të Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinajt, gjendet shpesh në ballinat e medieve rozë, shkruan lajmi.net

Kjo për shkak se është person publik dhe e ka një stil të veçantë të veshjes.

Lola me ndjekësit e shumtë që ka në Instagram ndan foto nga më të ndryshmet, edhe ato familjare.

E së fundmi e ka publikuar një ku shihet një torte të cilën kunata e saj e ka përgatitur për të.

‘’Çfarë kunate kom’’, shkruan ajo pranë postimit.