Shikoni cilin këngëtar shqiptar e takon Genc Prelvukaj dhe Eni Koci në Tajlandë

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë takuar edhe një artist të njohur në Tajlandë.

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi prej ditësh po pushojnë në Tajlandë.

Çifti gjatë ditës së sotme janë takuar me Medën, bashkëshorten e tij si dhe këngëtaren Vjollca Haxhiu.

Ata kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave kanë treguar se po argëtohen në maksimum.

Për ndryshe, çifti Eni dhe Genci ka pak kohë që e kanë konfirmuar lidhjen e tyre.

https://www.instagram.com/p/Bs0WxgnlfRt/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading