Khloe Kardashian

Shëtitja me vajzën nxjerr sekretin, Khloe është fejuar

Khloe Kardashian duket se është fejuar me Tristan Thompson. Një dalje me vajzën e saj dje ka nxerrë këtë sekret tek ajo.

Paparacit kanë kapur unazën e fejesës, gjë të cilën e kishte mbajtur enigmatike.

Khloe dhe Trisan janë në lidhje që nga viti 2016. Madje, çifti ka edhe vajzën e quajtur True.

Çifti pritet të zhvendoset shpejt në Boston nga LA, ngase basketbollisti i njohur ka nënshkruar me Boston Celtic.