‘Shehrazaden’ nuk do ta njihni në fotot më të fundit

Çfarë iu ka bërë flokëve?

Aktorja e njohur turke, Berguzar Korel për publikun kosovar e njohur u bë me rolin e “Sheherzade” në serialin  “1001 Nete”, duke vazhduar më pas edhe me rolin e ‘Ferides’ në serialin “Karadai”.

Me rolet që ajo kishte, gjithmonë ka mahnitur të gjithë me bukurinë dhe thjeshtësinë që e kishte, por, thejshtësia atë e shoqëron edhe në jeten e saj reale, shkruan rtv21.tv

Në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram,  aktorja shfaqet shumë ndryshe, e veshur në të zezë dhe me flokë të shkurtëra, ajo po duket shumë bukur.