InstaStory

Seriali dhe ngjyra e preferuar e Albulena Haxhiut, ministrja përgjigjet në Instagram

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu i është përgjigjur në InstaStory disa pyetjeve.

Përveç përgjigjeve për procesin e Vettingut, ministrja iu përgjigj edhe pyetjeve tjera si për filmin/serialin dhe ngjyrën e preferuar.

Haxhiu publikoi një foto të “House of Cards”, dhe shkroi se “ky është seriali që më ka pëlqyer më së shumti deri tani”.

Ajo po ashtu zgjodhi edhe ngjyrën e saj të peferuar.