Sellma

Sellma tregon sekretin e flokëve të saj të shëndetshme

Sellma Kasumoviq po lë prapa vetes një verë me rekorde. Mijëra femra kanë kaluar në duart e saj gjatë sezonës së verës duke bërë një verë të harruar për të dhe stafin e saj.

Pavarësisht obligimeve në punë, Sellma shquhet për kujdesin ndaj vetes në çdo pikëpamje.

Në një përgjigje publike, grimerja e famshme ka zbuluar sekretin e flokëve të shëndetshme të saj.

“Nje pergjigje ma e gjate rreth “flokeve te mia te shendetshme” per kurreshtaret e shumta

Gjate karantinimit, floket nuk i kam ly dhe nuk i kam fenirate por i kam thur ne gersheta (bisteka) dhe kam provu maska te ndryshme ne kushte shtepiake (maske me uje orizi, me huder, me pika vaji etj. kam pi edhe vitamina).
Tash 6-7 muaj floket i laj me kete shampon dy here ne jave, jo me shume. @biorgakosovo


Nuk kam extension, jo pse jam kunder por pse skam nevoje.
Rezultati i (shamponit) eshte i mahnitshem, floket i kam voluminoze si asnjehere me pare. (E POSTOJ NE STORY SHAMPONIN KUNDER RAMJES SE FLOKEVE)
P.S. Gjate nderrimit te stineve edhe mua me bijne floket, mos u shqetesoni per kete. @biorgakosovo” shkruan Sellma në përgjigjen e saj.