Foto

Seksbombën britanike e zë belaja në plazh

Modeles së njohur nuk i shkoi mirë seti i fundit fotografik.

Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat perfekte.

Modelja, së fundi ka realizuar një set fotografik e veshur në bikini të zeza dhe një kapele në kokë, dhe si çdo herë dukej tejet joshëse.

Në fotografitë e siguruara nga “DailyMail”, shihet momenti kur Demi Rose ishte gati ta pësonte nga një qen.

Teksa po realizonte fotografitë provokuese, një qen iu afrua buzë detit dhe për pak sa nuk e kafshoi modelen.