Reperja

S’e ndalin skandalet, Loredana merr çmim të rëndësishëm në Gjermani

Reperja Loredana Zefi, derisa po përflitet për ‘skandalin’ me çiftin zviceran në anën tjetër po shijon suksesin në muzikë madje po shpërblehet edhe me çmime.

Kjo gjë edhe e dëshmon se publiku po e duan atë për atë se çfarë është dhe besojnë maksimalisht në të.

Sukseset e Loredanës nuk kanë të ndalur pasi ditën e djeshme, reperja shqiptare u vlerësua me çmimin ‘Reperja më e mirë’, në ceremoninë e çmimeve ‘Hype’ të organizuar nga Sony Music, duke ua kaluar kështu edhe repereve të huaja.

loading…