Vazhdon konflikti

Sasha nuk i ndalon ofendimet ndaj Fjollës

Gjithçka filloi me një intervistë të Fjolla Morinës.

Këngëtarja tregoi se Sasha Sobhan, ish të dashurin e Morenës e ka takuar vetëm një herë dhe e quajti atë mashtrues, shkruan Ballkani.info.

E kjo ka bërë, që Sasha të shpërthej me fjalë kundër këngëtares Morina, të cilës ia publikoi edhe një bisedë ku shihet se sa shumë i ka shkruar ajo për t’i rënë në sy.

Kjo gjë ka revoltuar Fjollën e cila më pas e quajti atë një gënjështar “peder”.

Për t’i vënë një ‘kapak’ ka qenë reagimi i fundit i Sashas deri më tani i cili e ofendoi Fjollën duke e quajtur “k… plak plastike”./Ballkani.info/