Sasa e sjell Vitin e Ri para kohës, bën foton e parë pranë bredhit

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është pamje nga festat e fundvitit.