Sara Hoxha

Sara publikon momentin emocionues kur prindërit e Ledrit e kuptuan se po bëhen gjyshër

Sara e ka ndarë me ndjekësit një imazh që emocionoi të gjithë.

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, së fundmi është treguar e hapur me ndjekësit e saj.

Ajo ka vendosur që të ju përgjigjet pyetjeve të shumta madje ka ndarë edhe disa nga momentet tejet emocionuese.

E pyetur lidhur me reagimin e prindërve të Ledrit pasi e kuptuan se po bëhen gjyshër për herë të parë, Sara e ka publikuar një foto ku tregon momentin që ua ka treguar ultrazërin pasi nuk ndodhej në Kosovë për ti takuar nga afër dhe në sytë e tyre shihet një gëzim i madh i shoqëruar me lot.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po bëhen me vajzë.