Magazina

Sara Hoxha publikon imazhe në gjendje shtatzënë

Vitin e kaluar kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, megjithëse ishin bërë prindër.

Bëhet fjalë për Sara Hoxhën si dhe Lediaon Liçon, të cilët para dy vjetëve u bënë me një djalë.
Por, dyshja shqiptare tashmë janë duke pritur që të shtohen në familje edhe me një anëtar të ri.

Biondina kohët e fundit po publikon imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale teksa bën të ditur se është shtatzënë.

Një ndër to është e bërë muajin e fundit teksa bukuroshja tregon se është në gjendje të mire shëndetësore.
Ndryshe, çifti tashmë janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin – London.