Sara Hoxha

Sara e Ledrit me probleme shëndetësore, zbulohet gjendja e saj

Sara Hoxha vazhdon të jetë një figurë publike shumë e komentuar në mediet rozë.

Ajo shpesh herë zhvillon biseda me ndjekësit e saj, e së fundi ka ndarë një shqetësim të sajin, që i ka ardhur si pasojë e mbingarkesës së qumështit.

“Mbingarkesë qumështi që dje. Unë e nënvlerësova këtë gjë derisa më solli një temperaturë 40 gradë dhe shumë dhimbje. Më duhet të filloj antibiotikë duke shpresuar që çdo gjë të shkojë mirë”, ka shkruar Sara krahas fotos.

Mirëpo, ditën e sotme përmes një video në rrjetet sociale ajo ka bërë me dije se gjendja e saj shëndetsore është stabilizuar.