Samanta

Samanta e quan xhungel Shqipërinë

Ka qenë në Kosovë.

Por, kur u kthye në Shqipëri, Samanta Karavella nuk është se u gëzua shumë, shkruan Ballkani.info.

Ajo ka hedhur një video në Instastory ku shihet së është në Tiranë, te Shqiponja e Zezë dhe videos ia ka lënë një shkrim jo të mirë.

“Drejt xhungles” është shkrimi i Samantës, duke treguar se ajo nuk është e kënaqur me vendin ku jeton./Ballkani.info/