Ish-presidenti

Sali Berisha “thyen” heshtjen zgjedhore me një fotografi të Kim Kardashian

Ish-kryeministri dhe presidenti i Shqipërisë, Sali Berisha ka shfrytëzuar një fotografi të Kim Kardashianit për të bërë fushatë në ditën kur është heshtja zgjedhore.

Berisha ka publikuar një fotografi, ku ajo shihet me dy gishta lart, që është simboli i Partisë Demokratike të Shqipërisë.

“Nje miremengjes special nga diva e botes Kim Kardashian!”, ka shkruar Berisha.

Kim Kardashian me gjasë nuk e di se që janë zgjedhejt në Shqipër dhe nuk e njeh Partinë Demokratike.

Nesër në Shqipëri do të mbahen zgjedhjet parlamentare.

Nje miremengjes special nga diva e botes Kim Kardashian! sb

Posted by Sali Berisha on Friday, 23 April 2021