Sa shumë janë ritur fëmijët e Mirsa Kërqelit

Mirsa një nënë e përkushtuar.

Edhe pse dikur ishte mjaftë aktive në skenën shqiptare, këngëtarja Mirsa Kerqeli ka kohë që nuk është parë në ekranet tona me këngë e klipe të reja.

Mirsa në vitin 2011 i dha fund beqarisë duke u fejuar me Granitin dhe më pas ata edhe u martuan. Mirsa tash e sa vite jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me Granitn dhe dy fëmijët e saj, Tiarin dhe Anën, shkruan rtv21.tv

Mirsa, duket se është shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj dhe është duke shijuar çdo moment e të qenit nënë.

Së fundi Mirsa në llogarinë e saj Instagram, ka publikuar disa imazhe të ëmbla të dy fëmijëve, Tiarit pesë vjeçar dhe Anës një vjeçe.

Në këto fotografi vëlla e motër po duken shumë bukur teksa shihen duke buzëqeshur.