aktorja

Sa ndryshe dukej Teuta Krasniqi para 18 viteve!

Teuta Krasniqi është njëra nga aktoret e pëlqyera kosovare.

Aktorja njihet se ka luajtur shume role, por me së shumti e njohim në serialin ‘Kafeneja Jone’ si ‘Saranda‘.Teuta, është aktive ne rrjete sociale e cila postime të shumta .

Së fundi në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka publikuar një imazh ku shihet se si është dukur para 18 viteve.Fotografia, ishte shkëputur nga xhirimet e ‘Mahmutovitët dhe Rexhepovitët‘.

Shikojeni imazhin: