Premierë

“Rrethi Jem” kënga e re nga 2 Toni

Reperi nga Ferizaj, 2 Ton ka publikuar këngën e tij më të re “Rrethi Jem”.

Muzikën dhe tekstin e kësaj kënge e ka bërë vet reperi, kurse ‘beatin’ Genc Avdyli.

Grand Media është përkujdesur për videoklipin.

https://www.youtube.com/watch?v=ojwrFrl5FOs