Rrëfimi i modeles shqiptare: Ruaja lopët dhe pastroja tualete në Amerikë

Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me një karrierë të suksesshme në Amerikë, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Në një intervistë krejtësisht të shpenguar dhe plot humor, modelja tashmë e martuar me një biznesmen shumë të njohur, ka rrëfyer jetën e saj.

Ajo ka treguar se në fëmijëri ka ruajtur lopët së bashku me motrën e saj, ndërsa në vitet e para të karrierës si modele, ka punuar edhe pastruese e madje duke pastruar WC.

Me shumë thjeshtësi dhe sportivitet, Emina është shfaqur krejt simpatike dhe e sinqertë në intervistën e saj.