Policia e Kosovës

Rrahu motrat, arrestohet podujevasi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë, pasi dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj motrave të tij.

Rasti ka ndodhur të dielën.

“Podujevë 02.10.2022-23:55. Më 03.10.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrave të tij”, thuhet në raport.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje