Rrahje mes pesë familjarëve në Prishtinë

Dje në Prishtinë është raportuar për një sulm fizik mes familjarëve.

Në rrahje janë përfshirë katër meshkuj dhe një femër, me ç’rast dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe u është ofruar tretman mjekësor.

Policia njofton se me vendim të prokurorit pasi janë intervistuar, janë liruar në procedurë të rregullt.