Roza-Fero

Roza tregon se pse e puthi Feron, tha se talli shqiptarët

Roza Lati vendosi që këtë puntatë të vijë vetë si e ftuar në emisionin e saj “Why Not” dhe të intervistohet nga kolegu i saj Kelvi Kadili.

Një ndër pyetjet që i është bërë asaj ka qenë, cila ka qenë arsyeja që ka puthur reperin Fero në mes të emisionit? Ajo shprehet se arsyeja ka qenë për të provokuar publikun.

Kelvi Kadilli: Para ca kohësh u puthe me Feron, nuk ishit të lidhur u pyetët për qejf?

Roza Lati: Më saktë për provokim të audiencës. Duke qenë se unë kam qejf të loz ping-pong me publikun shqiptar dhe me mentalitetin e publikut shqiptar.